Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radka Motyčková - M + MMladá Boleslav

Najdete u nás i prodej dárkového zboží. Nabízíme ochotu při řešení objednávek týkajících se nákupu dárkového zboží. Obraťte se na nás ohledně kvalitních dárků. Vyzkoušejte výhodnou cenu našeho dárkového zboží. Rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou květinu.

Kontaktní údaje:

Palackého 286
29301 Mladá Boleslav

 
Telefon: +420326323713
E-mail: kvetiny.mm@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Márk, květiny

Jsme společnost, která nabízí různé dárkové zboží. Neváhejte se spolehnout na naše znalosti. U nás pořídíte dárkové zboží za výhodnou cenu. Jsme seriozní v oblasti prodeje dárkového zboží. Vyzkoušejte náš ochotný přístup při nákupu našeho dárkového zboží. Přijďte si k nám vybrat novou květinu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Denisa Poláková - prodej květin

Jsme odborníci na prodej různého dárkového zboží. Nabízíme možnost pořízení dárků i na splátky. Pro radost obdarovaného nabízíme dárky ze skla, porcelánu a keramiky. Z naší nabídky květin si jistě vyberete. Naše dekorace je opravdu vkusná. Zajišťujeme svícny různých tvarů a velikostí. V rámci našeho sortimentu nabízíme i bylinky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiřina Buřičová - Prodej květin

Dárkové zboží naší firmy vám je k dispozici. Jsme specialisté na prodej kvalitního dárkového zboží. Jsme velice znalí v prodeji dárkového zboží. Spolehněte se na ochotu našich zaměstnanců při prodeji dárkového zboží. Při nákupu našeho dárkového zboží poznáte náš pečlivý přístup. Poskytujeme výhodnou cenu našeho dárkového zboží. Jsme specialisté na květiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Novák, květinářství.

Obraťte se na naši firmu, která prodává různé dárkové zboží. Jsme seriozní v oblasti prodeje dárkového zboží. Poskytujeme i dárkové zboží o vysoké kvalitě. Zaručujeme vám náš pečlivý přístup při prodeji dárkového zboží. Pořiďte si u nás dárkové zboží za výhodnou cenu. Věnujeme se i prodeji květin. Prodáváme i hrnkové květiny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku