Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Policie ČR - Obvodní oddělení Vysoké MýtoVysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí

Náš státní úřad podporuje vzdělání a zvyšování kvalifikace zaměstnanců, neboť pouze zaměstnanci s dostatkem znalostí a vzdělání mohou kvalitně obsloužit klienty a vyřídit jejich podání a žádosti. Náš úřad Vám přináší také možnost poradenství. Náš státní úřad má otevřeno během úředních hodin. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. S ochotou vyřídíme vaše záležitosti. Snažíme se o co nejefektivnější vyřizování vašich žádostí. Zabýváme se zajišťováním veřejného pořádku.

Kontaktní údaje:

Gen. Závady 176
56601 Vysoké Mýto, Litomyšlské Předměstí

 
Telefon: +420465420343, +420465420847, +420465420295
E-mail: uo.oop.vysokemyto@pcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Polička

Státní úřady jsou připraveny Vám pomoci s Vašimi žádostmi. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Poradíme vám, jak vyřídit žádost. Zabýváme se také vyřizováním stížností. V rámci poskytovaných poradenských služeb se vám snažíme co nejlépe pomoci vyřešit vaši situaci. Ochotně se vám budeme věnovat v úředních hodinách. Udržujeme veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Choceň

Náš státní úřad se orientuje na klienta a jeho potřeby. Pomůžeme vám kdykoli během úředních hodin. Specializujeme se na vyřizování žádostí od občanů. Při vyřizování stížnosti vycházíme z příslušné dokumentace. Součástí našich aktivit je také zajištění pořádku na veřejnosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Česká Třebová

Náš státní úřad rád poradí všem občanům. Můžete se na nás obrátit s vyřízením žádostí. Ochotní pracovníci našeho úřadu se vás rádi ujmou při řešení vaší záležitosti. Využijte otevřených dveří našeho státního úřadu během úředních hodin. Pokud se v úřední byrokracii nevyznáte, nabízíme vám také poradenské služby. Zaručíme se vám za veřejný pořádek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Kostelec nad Orlicí

Zabýváme se provozem státního úřadu. Dveře našeho úřadu jsou Vám otevřeny během úředních hodin. Zaměřujeme se na poradenství. Naší pracovní náplní je také uspokojivé vyřizování vašich stížností. U našich zaměstnanců se setkáte s ochotou a vstřícností. Zajišťujeme vyřizování žádostí. Zasahujeme v případě porušování veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku