Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Policie ČR - Obvodní oddělení VoticeVotice

Využijte služby našeho úřadu. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Pracovníci našeho úřadu vám rádi kdykoli pomohou. Pověření lidé našeho úřadu občanům poskytnou poradenství ohledně státní správy. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Specializujeme se na udržování veřejného pořádku.

Kontaktní údaje:

Riegrova 378
25901 Votice

 
Telefon: +420974871760, +420607053576
E-mail: bn.oo.votice@pcr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Policie ČR - Policejní stanice Chýnov

Využijte nabídku služeb našeho úřadu. Zaměstnanci našeho úřadu Vám jsou k dispozici s radami ohledně fungování státní správy. Naší snahou je také úspěšné vyřizování vašich stížností. Naši zaměstnanci se vás vždy ujmou s ochotou pomoci. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. Budeme se vám věnovat během otevírací doby, která je stanovená úředními hodinami. Staráme se o kontrolu veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Milevsko

Státní úřady Vám pomohou vyřešit Vaše náležitosti. Spolehněte se na nás při vyřizování jakýchkoli stížností. S ochotou vám poradíme. Během poradenství vám poradíme s vašimi žádostmi. Naším cílem je zajištění veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Městská policie Milevsko

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše požadavky. Naše státní organizace otevírá během úředních hodin. S ochotou vám dokážeme poradit. Vyřizujeme žádosti, které jsou potřeba ke splnění úředních nařízení. Na naše úředníky se můžete v oblasti vyřizování stížností spolehnout. V případě nouze můžete požádat o pomoc policii. Zabýváme se zajišťováním veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Policie ČR - Obvodní oddělení Týnec nad Sázavou

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Víme, že není nic nepříjemnějšího než protivný úředník, a proto jsou ti naši vždy milí a ochotní. Náš státní úřad je vždy otevřen jen během úředních hodin. Dejte svou žádost k vyřízení pověřeným osobám. Jsme státní úřad, který dbá na náležité vyřizování stížnost. Zprostředkujeme vám zajištění veřejného pořádku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku