Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Petr Tuček-masážní salónČeská Skalice

Naše dárkové poukazy na sortiment služeb péče o tělo udělají vždy radost. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. Provedeme vám luxusní masáže. Pravidelným laserovým ošetřením vlasové pokožky v naší klinice docílíte zlepšení pružnosti a pevnosti vlasů. Příjemné antistresové masáže provádíme za příznivé ceny.

Kontaktní údaje:

Jiráskova 609
55203 Česká Skalice

 
E-mail: petrtucek@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Otakar Martinec- Masážní salón

Naše firma se zabývá poskytováním služeb péče o zdraví. Zaměstnanci našeho maloobchodu vám ochotně poradí s výběrem. Rádi vám poskytneme celou řadu služeb. U nás vám poskytneme odborné prodejní služby. Využijte nabídky našeho velkoobchodu v oblasti služeb péče o tělo. Provádíme také profesionální masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Milada Rumlová - Masážní salón

Naše firma pro vás pravidelně připravuje nabídku profesionálních služeb pro péči o krásu. Poskytujeme profesionální služby v oboru péče o tělo. Využijte nabídku našeho velkoobchodu se sortimentem přípravků pro péče o tělo. Zaměřujeme se na profesionální masáže. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy. Sportovní masáže u nás využívají vrcholoví i amatérští sportovci. Naší specializací je aromaterapie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Šiklová

Nabízíme vám sortiment kvalitních výrobků pro péči o zdraví. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje. Naše masáže si zamilujete. Specializujeme se na kvalitní masáže lávovými kameny. Užijte si například zábal od našich terapeutů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kateřina Pospíšilová,masáže

Využijte výhodnou nabídku služeb péče o zdraví. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Využijte výhodného velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Specializujeme se na masáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku