Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MB dignita, s.r.o.Hodonín

Mezi naše služby patří také zajištění autodopravy. Jsme velmi ochotní a pečlivý ve spolupráci. V oblasti dopravy a přepravy vám zaručujeme kvalitu. V oblasti dopravy a přepravy vás naše firma nadchne obzvláště svou znalostí oboru. Ohledně dopravy a přepravy vás ohromíme našimi službami v silniční oblasti. Nabízíme profesionální služby v rámci mezinárodní dopravy a přepravy. Služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy jsou další z našich činností.

Kontaktní údaje:

Žižkova 14
69501 Hodonín

 
Telefon: +420602585595
E-mail: breta.dignita@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

COLLECT Spedition s.r.o.

Sjednejte si u nás služby v oblasti autodopravy, na které se budete moci spolehnout. Rychlost je u naší společnosti prioritou. Využijte naše kvalitní služby v oblasti dopravy a přepravy. Na naši kamionovou přepravu se můžete spolehnout. V oboru mezinárodní dopravy jsme specialisté. V oboru vnitrostátní přepravy jsme jedničky. Naše společnost zajišťuje skladování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Urban

Na požádání Vám zajistíme služby v oblasti autodopravy. Naší hlavní konkurenční výhodou je rychlost. Pokud hledáte odborníky na silniční přepravu, jste u nás dobře. Doménou naší firmy je doprava, a proto je naší nejvyšší prioritou její perfektní znalost. Jsme jedničkou na trhu nákladní dopravy a přepravy. Přesvědčte se i vy, že mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba. Náš kvalifikovaný personál pro vás zajistí služby z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy v mimořádné kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jetix Logistic, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Zaměstnanci naši přepravní firmy jsou velice ochotní. Připojte se ke spokojeným klientům využívajícim silniční dopravu. Poskytneme Vám služby v oblasti nákladní dopravy a přepravy. Zajišťujeme spolehlivou a rychlou mezinárodní přepravu. Zajištujeme vnitrostátní dopravu různě velkých zásilek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miroslav Marada

Naše společnost nabízí kvalitní a rychlou autodopravu. Nabízíme silniční dopravu a přepravu za výhodné ceny. Naše společnost klade vysoký důraz na serioznost a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Kvalita našich služeb je na vysoké úrovni. Jsme firma, na kterou se můžete v oblasti rychlé přepravy spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku