Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotelová škola, s.r.o.Brno

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Nabízíme vám své znalosti v oblasti vzdělávání. Jsme velmi solidní vysokou školou. Naše knihovna se specializuje na odborné knížky.

Kontaktní údaje:

Bosonožská 381/9
62500 Brno

 
Telefon: +420547218247
E-mail: info@hotskolabrno.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy Brno

U nás kladem důraz na příjemné prostředí. Naše bohaté znalosti denně využíváme pro vzdělávání ostatních. Naši vyškolení zaměstnanci přistupují k výuce zodpovědně. Vzdělávací proces seriózně zajišťují naši kvalitní zaměstnanci. Rádi vám nabízíme i možnost odborného poradenství v oblasti vzdělávání. Vyučte se u nás obráběčem kovů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola pro sluchově postižené a Odborné učiliště Brno, Gellnerova

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola potravinářská a služeb Brno

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Jedním z našich studijních oborů je i aranžér. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Soukromá střední odborná škola živnostenská Brno, s.r.o.

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku