Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Soukromá střední odborná škola živnostenská Brno, s.r.o.Brno

Naše instituce nabízí kvalitní vzdělávání v příjemném prostředí. Můžeme se zaručit za odborné vyškolení svých zaměstnanců. V naší instituci si skvěle obohatíte své znalosti. Ke vzdělávání svých studentů vždy přistupujeme se seriózností. Naše instituce se specializuje na vzdělávání v oblasti podnikání.

Kontaktní údaje:

Cejl 60/61
60200 Brno

 
Telefon: +420543210696
E-mail: ssozs@vol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Střední škola potravinářská a služeb Brno

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Jedním z našich studijních oborů je i aranžér. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola polytechnická Brno

Do našeho příjemného prostředí institutu se budete rádi vracet. Zaměstnanci naší střední školy se spolehlivě věnují všem dětem. Vzdělání pro instalatéry vám rádi zajistíme. Vyučujeme ty nejlepší malíře. Elektrikáři si od nás odnesou potřebné znalosti oboru. Budoucí truhláři u nás získají potřebné vzdělání. Poskytujeme kvalitní vzdělání i pro zedníky. Najděte si také cestu do naší bohatě vybavené knihovny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední zdravotnická škola Brno

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Přijďte studovat na naši střední školu. Práci našeho fotografa oceníte. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední odborná škola Morava Brno, o.p.s.

Vytváříme příjemné prostředí. Spolehněte se na naše rady podložené dlouholetou znalostí. Poskytneme vám kvalitní a spolehlivé poradenství, které zaručeně oceníte. Za vaše peníze se vám dostane nejlepších služeb od našich vyškolených zaměstnanců. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku