Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Střední zdravotnická škola BrnoBrno

Hlavní předností naší vzdělávací instituce je příjemné prostředí. Jsem seriózní vzdělávací instituce. Naši vyškolení zaměstnanci tu jsou pro vás. Naše vzdělávací instituce poskytuje vysokou úroveň vzdělání díky ochotnému a kvalifikovanému personálu s dostatkem zkušeností a přirozenou autoritou. Přijďte studovat na naši střední školu. Práci našeho fotografa oceníte. Naše knihovna je připravena na Vaši návštěvu.

Kontaktní údaje:

Jaselská 190/7
60200 Brno

 
Telefon: +420541247125
E-mail: reditelstvi@szs-jaselska.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Střední škola sociálních a zdravotnických služeb Vesna, o.p.s.

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce je připraveno na Vaši návštěvu. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naši zaměstnanci jsou řádně vyškolení. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. Naše vzdělávací instituce důsledně dbá na vysokou kvalifikaci, zkušenosti a ochotu personálu. Naše střední škola učí zábavnou formou. Nabídneme Vám i pěkné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola pro sluchově postižené a Odborné učiliště Brno, Gellnerova

Vzdělávejte se v příjemném prostředí. V oblasti vzdělávání vám nabízíme své znalosti. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší instituce. U nás vám poskytneme poradenství na míru. Naše instituce se zabývá vzděláváním se seriozností a zodpovědností. Je naším zájmem, že u nás pracují jen vyškolení zaměstnanci. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola umění a designu a Vyšší odborná škola restaurátorská Brno

Příjemné prostředí naší vzdělávací instituce se Vám bude líbit. Na základě našich znalostí pro vás připravíme kvalitní vzdělávání. Využijte služby naší instituce a našeho spolehlivého poradenství. K přání nebo požadavku každého z vás přistupujeme vždy maximálně seriózně. Snažíme se o všestranný a ochotný přístup. Naše vzdělávací instituce poskytuje práci jen vyškoleným zaměstnancům. Z naší střední školy mají děti velkou šanci u přijímaček na vysokou školu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Střední škola potravinářská a služeb Brno

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Na naši střední školu se můžete spolehnout. Jedním z našich studijních oborů je i aranžér. Naše instituce vás připraví na práci fotografa. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Jsme tím správným místem, pokud se chcete naučit něco o podnikání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku