Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Milan Perman - KOREPLitvínov, Chudeřín

Nabízíme vybavení koupelen od sprchových koutů, van, umyvadel až po vodovodní baterie, koupelnové doplňky a nábytek. Dále obklady, dlažby a vodoinstalační materiál. Vše od renomovaných výrobců a značek s dlouholetou zárukou. Montáže a rekonstrukce.

Kontaktní údaje:

Chudeřínská 59
43603 Litvínov, Chudeřín

 
Telefon: +420476731885, +420605294742
E-mail: obchod@korep.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SIKO KOUPELNY

Síť prodejen s vybavením koupelen a kuchyní. Široký sortiment tvoří obklady, dlažby, vany, sprchové kouty, sanitární keramika, umyvadla, WC, vodovodní baterie, koupelnový nábytek na míru. 3D návrhy koupelen a kuchyní. Kuchyně na míru, sektorové kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CBS, spol. s r.o.

Kompletní vybavení koupelen vč. realizace a vlastní výroba kuchyní. 250m2 výstavní plochy. Výrobky značek RAKO, Los Kachlos, Paradyz, TEiKO, Ravak, Novaservis, Roltechnik, Gelco, Sapho, Ideal Standard, JIKA, Vágnerplast, Sanit, Geberit, Arttec a HG.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SVĚT KOUPELNY

E-shop nabízí koupelnové vybavení, sprchové kouty, vany, umyvadla, koupelnový nábytek, radiátory a ventilátory. Najdete u nás bidetová sedátka, skleněná a kamenná umyvadla, vanové zástěny, vodovodní baterie, moduly, invalidní program, textilní předložky, osoušeče rukou a ohřívače vody.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šujan - koupelny

Koupelny na klíč najdete v našem koupelnovém studiu. Prodáváme sanitární vybavení, vany, umyvadla, obklady, dlažby, sprchové kouty a boxy, masážní vany. Najdete u nás kompletní vybavení i s doplňky do koupelny. Nabízíme výrobky společností Rako, Ravak, Sapho, Grohe, Ceresit a jiné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku