Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hana Zabloudilová - Monáda- masážePraha

Seznamte se s blahodárnými účinky našich služeb péče o celé tělo, které naše firma nabízí. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Vyzkoušejte si kvalitu našich služeb. I vy si zamilujete naše masáže. Přijďte si k nám nechat udělat lymfodrenáž. Naše klinika zaručuje při laserovém ošetření maximální efekt a minimální traumatizaci vlasové pokožky.

Kontaktní údaje:

Doležalova 1054/21
19800 Praha

 
Telefon: +420281912948
E-mail: hzabloudilova@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Masáže - Romana Šobrová

Využijte možnosti obdarovat své blízké našimi dárkovými poukazy. Nabízíme našim zákazníkům služby prodeje. Vyberte si vaše přípravky v našem velkoobchodu. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Naše masáže zaručeně oceníte. Díky laserovému ošetření vlasové pokožky výrazně zlepšíme vaše problémy s vypadáváním vlasů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Šiplák - masáže

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Využijte našich služeb péče o tělo. Nabízíme našim klientům služby velkoobchodu. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Nabízíme masáže. Nabízíme kvalitní Dornovu metodu za příznivé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio ALIPTE

Naše firma nabízí svým zákazníků tu nejlepší péči o zdraví. Specializujeme se také na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Široký sortiment přípravků pro péči o tělo zakoupíte v našem maloobchodu. I vy si zamilujete naše masáže. Nabízíme lymfodrenáž. Pomocí laserového ošetření intenzivně posílíme regeneraci vaší vlasové pokožky. Vřele doporučujeme využít naše služby masáží lávovými kameny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Studio Helena

Naše firma se specializuje na nabídku služeb určených pro péči o krásu. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Nabízíme našim zákazníkům služby maloobchodu. Přesvědčte se sami o kvalitě námi nabízených služeb. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Přijďte k nám na skvělé masáže. Poskytujeme kvalitní aromaterapii za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku