Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

PhDr. Patricie Anzari, CSc.Jetřichovice

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše služby poskytujeme v příjemném prostředí. Ve zdravotnictví máme opravdu velké znalosti. Součástí našich služeb jsou také zdravotní konzultace. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou. V rámci našich služeb je rovněž zajištěna odborná péče.

Kontaktní údaje:

Jetřichovice-Rynartice 80
40502 Jetřichovice

 
E-mail: patricie.anzari@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

PhDr. Eva Picmausová, psycholog

Jsme poskytovatelem komplexních zdravotnických služeb. V našem příjemném prostředí se budete cítit pohodlně. Zajišťujeme pro vás kvalitní odbornou péči. Potěšíme vás svými znalostmi v oboru zdravotnictví. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Poskytujeme vstupní konzultace s odborným vyšetřením celé postavy. Nabízíme poradenské služby ohledně vašeho zdraví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Jaroslav Vacek - Psychologická a psychiatrická ordinace

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Jistě i díky naší ochotě využijete naše služby opakovaně. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. S příjemným prostředím naší instituce vás rádi seznámíme. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Marcela Kajlíková, psycholog

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Pokud máte nejasnosti ohledně léčby, objednejte se do naší poradny. S ochotou vám zajistíme veškeré zdravotnické služby. Během konzultací vám pomůžeme dát váš život i zdraví opět do pořádku. Individuální přístup je nám vlastní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Naďa Kravcivová - Psychologická a psychiatrická ordinace

Odborné zdravotnické služby jsou vám k dispozici. Zajišťujeme odbornou péči na špičkové úrovni. Využijte skvělé možnosti zdravotnického poradenství. Vysoká úroveň našich znalostí v oblasti zdravotnictví z nás dělá odborníky. Potěšíme vás příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku