Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jana Hrobařová-OrdinaceJihlava

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Zavítejte do našeho příjemného prostředí, kde vám poskytneme potřebné zdravotnické služby. Poskytujeme odbornou péči. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Náš praktický lékař si poradí s každou nemocí.

Kontaktní údaje:

Březinova 4420/62a
58601 Jihlava

 
Telefon: +420567333442
E-mail: jana.hrobarova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Eva Součková-Ordinace

Nabízíme odborné zdravotní služby. Poskytneme vám naše znalosti s velkou ochotou. Věříme, že s naší odbornou péčí budete spokojeni. Základem našich služeb je individuální přístup. Zveme vás k návštěvě v našem příjemném prostředí. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Marie Ptáčková-Praktický lékař

Potěšíme vás širokou nabídkou komplexních zdravotnických služeb. Příjemným prostředím naší instituce budete jistě okouzleni. Všem pacientům nabízíme individuální přístup. Klademe důraz na maximální kvalitu poskytovaných služeb v rámci poradenství. Zdravotnické služby vám ochotně zajistíme. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Eva Matoušková-Ordinace pediattra

Námi poskytovaná nabídka zdravotnických služeb je jasná a srozumitelná. Odborná zdravotní péče je u nás samozřejmostí. U nás se budete cítit příjemně. Využijte našich znalostí aktuálních změn. Zajistěte si u nás poradenství v oboru zdravotnických služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Libuše Nováková-Praktický lékař

Využijte nabídku zdravotnických služeb našeho zařízení. Postaráme se o individuální přístup ke každému z vás. V oblasti zdravotnických služeb se zabýváme také poradenstvím. K dispozici jsou vám i naše kvalifikované zdravotní konzultace. Nabízíme kvalitní zdravotnické služby v příjemném prostředí. Garantujeme naši odbornou způsobilost a znalost v rámci našich služeb. Ochota v rámci poskytovaných zdravotnických služeb je naší prioritou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku