Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hotel U Tří korunekPraha, Žižkov

Ubytování s naší firmou je levné a pohodlné. Využijte zpříjemnění chvíle v prostředí našeho baru. Kdykoli je vám přístupné i sociální zařízení. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Příjemné chvíle můžete také trávit u krbu. Užijte si pohodlné ubytování v našem hotelu.

Kontaktní údaje:

Cimburkova 414/28
13000 Praha, Žižkov

 
Telefon: +420222781112, +420222780189
E-mail: hotel@3korunky.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Absolutum Boutique Hotel

Vyzkoušejte naše ubytování. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Nedělejte si starosti se stravováním a zajistěte si snídaně. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Pokoje našeho hotelu Vám jsou k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel & Residence Praga 1

Zprostředkujeme Vám zajímavé ubytování. K volnému užívání je vám přístupná i společenská místnost. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Na pokojích je pro naše hosty připraven i minibar. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Věnujeme se ubytovacím službám dostupným pro každého.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HOTEL Troníček, s.r.o.

Nabízíme ubytování pro jednotlivce, rodiny i vícečetné skupiny. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Zaměřujeme se na nabídku kvalitního ubytování se sociálním zařízením. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. V prostředí našeho objektu se může uskutečnit i vaše oslava. Naše firma vám nabídne možnost pobytu na hotelu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Botel Racek

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Nabízíme lahodné nápoje v našem výborném baru. K dispozici máte moderní sprchový kout. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Bohatá nabídka vaší restaurace vás jistě osloví. K menšímu vaření nabízíme prostory kuchyně. Připravíme pro Vás apartmán dle Vašich požadavků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku