Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Integral - CZ, spol. s r.o.Uherské Hradiště

Zaměřujeme se na prodej osvětlení. Nabízíme k prodeji kvalitní čelovky. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi zodpoví všechny dotazy k naší nabídce zářivek. U nás si vyberete ty správné autožárovky. Specializujeme se na prodej LED produktů. Naše výbojky jsou nejspolehlivější na trhu. Neváhejte vyzkoušet naše dlouhotrvající žárovky.

Kontaktní údaje:

Malinovského 286
68601 Uherské Hradiště

 
Telefon: +420572551335
E-mail: integral-cz@hitech.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

COMPOLUX, spol. s r.o.

V rámci prodeje svítidel se naše společnost snaží zajistit kvalitní a designová svítidla a v neposlední řadě i nadstandardní služby zákazníkům. Na naše žárovky se můžete spolehnout. V rámci naší nabídky svítidel a osvětlení prodáváme i výbojky. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. Z našeho sortimentu svítidel a osvětlení si vyberete i autožárovky. Nabízíme vám produkty pro venkovní osvětlení. Naši spokojení zákazníci využili výhodných cen a zakoupili u nás kvalitní zářivky s dlouhou životností i další sortiment. Naše prodejna v rámci zajištění sortimentu spolupracuje s výrobci, kteří se dlouhodobě zaměřují na zvyšování kvality výroby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svítidla Massive

Naším oborem je prodej svítidel. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Na naši firmu se můžete obrátit v oblasti poskytování kvalitních svítidel. Produkty z našeho sortimentu splňují normy. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HELIO, spol.s r.o.

V rámci prodeje svítidel se naše společnost snaží zajistit kvalitní a designová svítidla a v neposlední řadě i nadstandardní služby zákazníkům. Funkční design svítidel z naší nabídky vás jistě zaujme. Nabízíme zákazníkům serioznost při dodávkách svítidel a osvětlení. Znalost svítidel a osvětlení je naší devizou. Jsme firma, která prodáváme svítidla a osvětlení ve vysoké kvalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svítidla Massive

Poskytujeme prodej svítidel do Vašeho domova. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení. Naše firma nabízí znalost problematiky svítidel a osvětlení. Neváhejte se na nás obrátit v oblasti poskytování svítidel s funkčním designem. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku