Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

COMPOLUX, spol. s r.o.Zlechov

V rámci prodeje svítidel se naše společnost snaží zajistit kvalitní a designová svítidla a v neposlední řadě i nadstandardní služby zákazníkům. Na naše žárovky se můžete spolehnout. V rámci naší nabídky svítidel a osvětlení prodáváme i výbojky. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. Z našeho sortimentu svítidel a osvětlení si vyberete i autožárovky. Nabízíme vám produkty pro venkovní osvětlení. Naši spokojení zákazníci využili výhodných cen a zakoupili u nás kvalitní zářivky s dlouhou životností i další sortiment. Naše prodejna v rámci zajištění sortimentu spolupracuje s výrobci, kteří se dlouhodobě zaměřují na zvyšování kvality výroby. Vybírejte čelovky z našeho sortimentu. Garantujeme odborný servis k veškerým zařízením.

Kontaktní údaje:

Zlechov 450
68602 Zlechov

 
Telefon: +420572594444
E-mail: market@compolux.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

E-Lighting

Naší náplní je také prodej svítidel. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. U nás najdete svítidla a osvětlení splňující platné normy. Jsme firma, jejichž zaměstnanci mají velké znalosti v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme firma zaměřená na prodej svítidel a osvětlení, pro níž je serioznost samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

SANDRIA, spol.s r.o.

Úspěchu v prodeji dosáhla naše společnost díky kvalitě nabízených svítidel a ochotě personálu. Naše svítidla a osvětlení splňují všechny potřebné normy. Předností našich svítidel a osvětlení je funkční design. Při výběru toho správného osvětlení využijte služeb našeho poradenství. Naše firma nabízí znalost problematiky svítidel a osvětlení. Vizitkou našich zaměstnanců je ochota poradit při výběru svítidel a osvětlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Radim Mašlan - RAMAJA

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. Na naši firmu se můžete obrátit v oblasti poskytování kvalitních svítidel. Dosáhli jsme úspěchu díky kvalitě výroby a spokojenosti s naším sortimentem. Poskytujeme všechny možné žárovky. V rámci naší nabídky svítidel a osvětlení prodáváme i výbojky. Zabýváme se i prodejem LED produktů. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i autožárovky. Specializujeme se na prodej čelovek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Svítidla Massive

Naším oborem je prodej svítidel. Jsme firma, která se zabývá prodejem svítidel a osvětlení s funkčním designem. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Na naši firmu se můžete obrátit v oblasti poskytování kvalitních svítidel. Produkty z našeho sortimentu splňují normy. V sortimentu svítidel a osvětlení nabízíme také poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku