Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Svítidla EgloLiberec

Zákazníci doporučují sortiment našeho obchodu díky prodeji vysoce jakostních svítidel za výhodné ceny. S našimi žárovkami se Vám bydlení opravdu rozzáří. Jsme jedničkou v prodeji výbojek. Zabýváme se i prodejem LED produktů. U nás si vyberete ty správné autožárovky. Prodáváme kvalitní závěsné lustry s příjemným designem. Zářivky i ostatní sortiment na naší prodejně odebíráme od osvědčených dodavatelů i výrobců. Moderní technologie ve výrobě u našich dodavatelů jsou zárukou kvality vyráběného sortimentu. Zaměřujeme se na prodej čelovek. Jsme nejlepší na prodej svítidel a osvětlení.

Kontaktní údaje:

Nová 347
46010 Liberec

 
Telefon: +420606391411
E-mail: bedrich.jackmann@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

Specializujeme se na prodej svítidel. Naše serioznost je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Naše společnost nabízí svítidla a osvětlení s funkčním designem. Naše společnost poskytuje různé služby v oblasti poradenství ohledně svítidel a osvětlení. Zaručujeme se za naše svítidla a osvětlení splňující normy. Dosáhli jsme úspěchu díky kvalitě výroby a spokojenosti s naším sortimentem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LED port, s.r.o.

Prodej kvalitního osvětlení je další z našich činností. Dodáváme pouze svítidla a osvětlení splňující normy. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se vyznačuje velkou ochotou. Naši odborníci s vámi v případě zájmu dohodnou závazný termín montáže zakoupeného sortimentu. Staňte se našim zákazníkem a nakupujte u nás výhodně průmyslové osvětlení ještě dnes. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete i kancelářská světla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŘEVO TRUST, a.s.

Do naší nabídky také patří prodej kvalitního osvětlení. Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte velice kvalitní svítidla a osvětlení. Jsme specialisté na poradenství v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme jednou z firem, na kterou se můžete spolehnout díky znalostem z oblasti svítidel a osvětlení. V našem sortimentu najdete jen svítidla a osvětlení splňující normy. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Jsme firma, která prodává svítidla s funkčním designem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bedřich Jackmann

Naše společnost nabízí sortiment spojený s prodejem osvětlení. Potřebujete-li nové zářivky, přijďte na naší prodejnu a využijte výhodných cen ještě dnes. Jsme dodavateli kvalitních interiérových svítidel a osvětlení. Našim klientům můžeme nabídnout pestrý výběr průmyslových svítidel od tuzemských i zahraničních dodavatelů a výrobců. Naleznete u nás také široký výběr svítidel a osvětlení do koupelen. V rámci nabídky svítidel a osvětlení nabízíme i dětská světla. Specializujeme se na prodej lankových světel. Specializujeme se na prodej nouzových světel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku