Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hynek Medřický - HelosPraha 2 -Vinohrady

V rámci prodeje sortimentu naší společnosti jsme se zaměřili na nabídku kvalitních venkovních i vnitřních svítidel. Neváhejte vyzkoušet naše čelovky. Pro výrobu kvalitních produktů jsou klíčovými správné technologie, kvalitní lidský faktor i výrobní procesy a v neposlední řadě i jakost výchozích surovin. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi zodpoví všechny dotazy k naší nabídce zářivek. S našimi autožárovkami nezabloudíte. Kvalitní LED produkty zakoupíte u nás. Jsme jedničkou v prodeji výbojek. Jsme odborníky na všechny typy žárovek.

Kontaktní údaje:

Sázavská 32/2031
12000 Praha 2 -Vinohrady

 
Telefon: +420476106545
E-mail: info@helos.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Dana Lienertová-Prodej interiérových svítidel

Jsme firma, která se zaměřuje na prodej svítidel. Na naši firmu se můžete obrátit, pokud hledáte velice kvalitní svítidla a osvětlení. Máme vysoké nároky na zvyšování kvality při výrobě našeho sortimentu. Jsme odborníky na všechny typy žárovek. Na naše výbojky se můžete spolehnout. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. S našimi autožárovkami bude Vaše auto jen zářit. Vytvoříme Vám světlo na zakázku podle Vašich představ.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

K - ELEKTROMONT, spol. s r.o.

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Zaměřujeme se na prodej čelovek. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi zodpoví všechny dotazy k naší nabídce zářivek. V naší nabídce svítidel a osvětlení najdete i autožárovky. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i LED produkty. V našem oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i výbojky. V rámci našeho oddělení svítidel a osvětlení prodáváme i samostatné žárovky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku