Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ELKOM ŘÍČANYŘíčany

Prodej zajímavého, luxusního a designového osvětlení s dlouhou životností je výsadou naší společnosti. Kvalita osvětlení, které nabízíme, je prověřena. Jsme specialisté na všechny druhy žárovek. Výbojky, které dodáváme, jsou velice účinným zdrojem světla. Na naše LED produkty se můžete spolehnout. Dopřejte svému pojízdnému miláčkovi naše kvalitní autožárovky. V našem maloobchodě svítidel a osvětlení máme individuální přístup k zákazníkům. Náš velkoobchod se svítidly a osvětlením je největší na trhu. Jsme jedničkou na trhu v oblasti elektroinstalačního materiálu na osvětlení. Našim klientům můžeme nabídnout pestrý výběr průmyslových svítidel od tuzemských i zahraničních dodavatelů a výrobců. Naši spokojení zákazníci využili výhod spojených s prodejem, a zakoupili u nás vysoce kvalitní interiérová svítidla a osvětlení zajímavého designu. V rámci našeho sortimentu za výhodné ceny si u nás zákazníci oblíbili prodej kvalitních zářivek. V rámci nákupu našeho sortimentu si nezapomeňte sjednat i termín montáže. Naše společnost neustále inovuje výrobní procesy, protože se snaží maximalizovat jakost i efektivitu samotné výroby. S našimi čelovkami ve tmě opravdu dobře uvidíte.

Kontaktní údaje:

Černokostelecká 2205
25101 Říčany

 
Telefon: +420323631347
E-mail: elkom-ricany@elkom-ricany.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HABART, s.r.o.

Zaměřujeme se také na prodej svítidel. Zajistíme Vám kvalitní servis svítidel a osvětlení. Jsme jedničkou na trhu v oblasti prodeje žárovek. Poskytujeme různé druhy výbojek. Zaměřujeme se zejména na prodej LED produktů vysoké kvality. U nás si vyberete ty správné autožárovky. Naši zkušení zaměstnanci vám rádi zodpoví všechny dotazy k naší nabídce zářivek. Nákupem na naší prodejně a využitím služeb spojených s montáží ušetříte čas i své finance.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Etna, spol. s r.o.

Naše společnost se v rámci prodeje svítidel inspiruje současnými trendy na trhu. U nás si můžete vybrat žárovku s různou barvou světla. Na naše výbojky se můžete spolehnout. Jsme dodavateli kvalitních LED produktů. S našimi autožárovkami nezabloudíte. Zajistěte si bezpečí ve vašem okolí pomocí našich pouličních světel. Prodáváme i kancelářská světla. Na prodejně máme k dispozici široký sortiment kvalitních venkovních svítidel v moderním designu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Elur, s.r.o.

Naše společnost nabízí sortiment spojený s prodejem osvětlení. Nabízíme k prodeji kvalitní čelovky. Zářivky i ostatní sortiment na naší prodejně odebíráme od osvědčených dodavatelů i výrobců. Jsme specialisté na prodej autožárovek. V rámci oddělení svítidel a osvětlení nabízíme i LED produkty. Zabýváme se i prodejem výbojek. V našem ráji žárovek si vybere každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Merinar, spol. s r.o.

V rámci prodeje osvětlení se snažíme zákazníkům poskytnout maximální komfort spojený s nákupem a v neposlední řadě i kvalitní sortiment venkovního i vnitřního osvětlení. Specializujeme se na prodej čelovek. Odborníci doporučují naše zářivky pro jejich výborné vlastnosti. Náš sortiment interiérových svítidel a osvětlení odebíráme od osvědčených tuzemských i zahraničních dodavatelů. Zaměřujeme se na prodej autožárovek. Prodáváme ty nejlepší LED produkty. Dodáváme našim klientům kvalitní výbojky nejrůznějších typů. V sortimentu žárovek nabízíme i spořící nebo halogenové.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku