Nepřehlédněte

Tělovýchovná jednota Sokol Suchý DůlSuchý Důl

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování.

Kontaktní údaje:

93
54962 Suchý Důl

Telefon: +420606130606

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Jasenná

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Ochotně organizujeme různá setkání členů. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Úpice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Deštné v Orlických horách

Rádi vás přivítáme v našem sdružení lidí s podobnými zájmy. Ochotně pomůžeme členům s jejich potřebami. Oslovte nás i za účelem poradenství. Neváhejte se zúčastnit našich setkávání. V našem sdružení si zakládáme na serioznosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Rokytník

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Věnujeme se také poradenské činnosti. Pokud chcete kvalitně využít váš volný čas, zapojte se do našich setkávání. Poskytujeme poradenství, služby a servis s plnou dávkou ochoty. Na serióznost našeho svazu se můžete spolehnout. Náš spolek se snaží o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku