Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tělovýchovná jednota Sokol Suchý DůlSuchý Důl

Jsme sdružení lidí, které se snaží o rozvoj občanské společnosti konkrétními programy a projekty. Naše sdružení si potrpí na rychlost, kvalitu a ochotu. Obraťte se na náš spolek, máme pro vás připraveno kvalitní a spolehlivé rady. Při našich setkáváních poznáte lidi se stejnými zájmy. Očekávejte od nás naprosto seriózní chování.

Kontaktní údaje:

93
54962 Suchý Důl

 
Telefon: +420606130606

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Červený Kostelec - Horní

Jsme sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Díky naší organizaci se můžete setkávat s lidmi se stejnými zájmy. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Náš spolek se zaměřuje na sportovní činnost. Sdružujeme zdatné hráče i fanoušky tenisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sokolská Župa Podkrkonošská - Jiráskova Náchod

Provozujeme sdružení, jehož programem je seznamovat a sdružovat lidi. Náš svaz organizuje různá zájmová či sportovní setkávání. Poskytované poradenství nabízíme v předem dohodnutém čase. V oblasti našeho působení jsme dosáhli skvělých výsledků díky serioznosti a usilovné práci našich členů. S ochotou vás zapojíme do našich aktivit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Úpice

Jsme sdružení lidí, jehož členové vytváří v rámci společné zájmové činnosti nejrůznější projekty. Připravili jsme pro Vás i možnost poradenství. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. S ochotou vám pomůžeme při zapojení do našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Jasenná

Sdružujeme lidi, kteří se scházejí na pravidelných schůzkách. Jsme specialisté na poradenství v oblasti občanských sdružení. Zajistíme vám vše potřebné pro vaše setkávání. Ochotně organizujeme různá setkání členů. I vy oceníte sportovní činnost našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku