Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol I, SmíchovPraha

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Navštivte nás, vždy vás ochotně přijmeme. Sportovní, zábavní a zájmové spolky jsou připraveny na Vaši účast. Poskytujeme sportovní činnost. Naše zájmová organizace se věnuje hraní kuželek. Tanci se věnujeme už od nepaměti.

Kontaktní údaje:

Plzeňská 168/27
15000 Praha

 
Telefon: +420257378695
E-mail: info@tjsis.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Bubeneč

Jsme sdružení lidí, které se v rámci svých společných zájmů zabývá řadou nejrůznějších aktivit. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Hledáte-li seriózní spolek, zavítejte k nám. Organizujeme setkávání s lidmi stejných zájmů. Naše poradenské služby jsou na vysoké úrovni. Snažíme se o maximální sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Libuš

Naše sdružení je otevřené všem lidem. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. U nás se můžete spolehnout, že se setkáte jen s maximální ochotou. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Zamilujete si sportovní činnost našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kbely

V oblasti sdružení lidí poskytujeme spolehlivé služby. Naši členové se za účelem výkonu celé řady aktivit plynoucích z oblasti našeho působení pravidelně setkávají, aby společnými silami zrealizovali své nápady a představy. Ochotou rozhodně nešetříme. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Kobylisy II.

Naše sdružení je tu pro lidi. Naše organizace poskytuje individuální poradenství svým zájemcům. Přinášíme příležitost k setkávání. Přesvědčte se sami o ochotném přístupu našeho spolku. Zaměřujeme se na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku