Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Věra Šabová,ordinaceŽulová

Zdravotnické služby vám kdykoli můžeme poskytnout. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Zakládáme si na ochotném a vstřícném přístupu ke všem pacientům. Rádi s vámi vaše zdraví prokonzultujeme. Základem našeho úspěchu jsou dokonalé znalosti. Naše moderní zdravotnické zařízení vás osloví příjemným prostředím. Poskytujeme kvalifikovanou lékařskou péči v oboru všeobecné praktické lékařství.

Kontaktní údaje:

Hlavní 34
79065 Žulová

 
Telefon: +420584437133

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Lenka Dudová - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

Poskytujeme rozsáhlou nabídku těch nejkvalitnějších zdravotnických služeb. Díky naší ochotě pro vás budou naše zdravotnické služby velice příjemné. V nabídce zdravotnických služeb nabízíme také poradenství. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě individuální přístup. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jelena Veselá - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

V námi nabízených zdravotnických službách se setkáte s lidským přístupem našeho personálu. Nabízíme vám zajištění poradenství ohledně zdravotnických záležitostí. Kvalitní zdravotnické služby jsou vám k dispozici v našem příjemném prostředí. V našem zařízení se vám dostane odborné péče. U nás klademe důraz na individuální přístup. Na naší klinice si zakládáme na ochotném přístupu k pacientům. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Radovan Novotný,ordinace

Jsme připraveni poskytnout vám své kvalitní zdravotnické služby. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. Naši zaměstnanci vám ochotně pomohou se zajištěním zdravotnických služeb. V našem zdravotnickém zařízení preferujeme individuální přístup ke klientům. Své znalosti z oboru zdravotnictví s radostí uplatníme k vaší spokojenosti. Odborná zdravotnická péče je naší hlavní náplní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jaroslava Urbánková - Praktičtí lékaři pro děti a dorost

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Součástí naší služby je komplexní poradenství. Zajistíme vám kvalitní a odbornou zdravotnickou péči. Návštěvy lékaře mohou být stresující, proto se vás snažíme uklidnit příjemným prostředím. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku