Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení Most k životuPřerov I-Město

Naše společnost se zabývá poskytováním sociální pomoci každému, kdo ji potřebuje. Poradenství je jednou se služeb, které naše instituce nabízí. Ochotně nabízíme pomoc. Rádi organizujeme různá setkávání. Naše organizace byla založena pro pomoc lidem v nouzi. Nabízíme možnost rehabilitace.

Kontaktní údaje:

Bohuslava Němce 2811/4
75002 Přerov I-Město

 
Telefon: +420581332034, +420739007574
E-mail: most.apz@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Charita sv. Anežky Otrokovice

S námi dodáte humanitární pomoc tam, kde je potřeba. Jsme organizace, která ráda pořádá různá setkání. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Pomáháme v nouzi. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Rádi pomůžeme každému seniorovi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Charita Zlín

Nabízíme služby v oblasti humanitární pomoci. Naše instituce také pořádá různá setkávání. Zprostředkujeme Vám také poradenství. Rádi vám u nás vše ochotně vysvětlíme. Pomozte i vy lidem v nouzi! Seriózní poznatky získané z naší praxe využíváme v každém dalším projektu. Nabízíme bohatý program pro seniory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz žen o.s.

Naše instituce poskytuje profesionální sociální pomoc. Naši pracovníci se vám budou ochotně věnovat. Nabízíme poradenství v těžkých chvílích. V naší kompetenci je rovněž pomoc v nouzi. Navštivte naše zajímavé kurzy. Zúčastněte se také některého z našich seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mgr. Vladislava Říhová, Ph.D.

Jsme institucí zaměřenou na sociální pomoc. Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Na serioznost naší organizace se můžete spolehnout. Pomozte i vy lidem v nouzi! Naše nezisková organizace pořádá setkání na různá témata.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku