Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Čajovna InarisBrno

Naše čajovna je nejlepší v prodeji čajů. Díky příjemnému prostředí naší čajovny si u nás jistě skvěle odpočinete. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. Připravíme vám lahodné nápoje. Specializujeme se na prodej bílých čajů. Naše nabídka čajů obsahuje také skutečně výborné zelené čaje. Poradíme Vám, jak si nejlépe vychutnat černý čaj.

Kontaktní údaje:

Štefánikova 98/27
60200 Brno

 
Telefon: +420737786031
E-mail: arling@quick.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Radek ULM

Při našem prodeji čajů nám záleží na Vaší spokojenosti. Přijďte se do naší čajovny přesvědčit o kvalitě našich produktů. Naše čajovna vás osloví svým příjemným prostředím. Máme opravdu velký výběr čajů a rádi vám ochotně pomůžeme s výběrem. Připravíme vám lahodné nápoje. V naší čajovně nabízíme i různé občerstvení. Naučíme Vás připravovat čínský čaj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dana Adámková

Naše prodejna čajů Vám je k dispozici. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Jsme čajovna, která Vám nabídne příjemné prostředí. V naší nabídce naleznete také různé druhy občerstvení. Naše nabídka zahrnuje kromě čajů také další chutné nápoje. U nás vám nabídneme velmi kvalitní čaje i další nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kavárna Romance

Zavítejte do naší prodejny čajů. Nápoje, které vám nabízíme, potěší vaše chuťové buňky. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. Náš čajový lístek doplňuje i dodatečná nabídka kávy. Zmrzlina patří k nejoblíbenějším pochutinám, jež nabízíme. K čaji vám rádi nabídneme chutný zákusek. Vychutnat si u nás můžete také různé míchané nápoje..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dana Kaňová Cukrářství

U nás si v rámci prodeje čajů jistě vyberete. Jsme čajovna, která vaří čaj jen z kvalitních lístků. S výběrem nápojů u nás budete zaručeně spokojeni. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Naše čajovna Vám nabídne různé druhy občerstvení. Pro odproštění se od všedních starostí nabízíme příjemné prostředí naší čajovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku