Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Parkhotel Golf Mariánské Lázně, a.s.Mariánské Lázně

Nabízíme ubytování ve 24 vybavených pokojích, apartmánech a bungalovu. K dispozici je televize se satelitním příjmem, minibar, telefon, internetová přípojka a sociální zařízení. Možnost využití solária, sauny, páry, bazénu a parkoviště. Poskytujeme kosmetické, kadeřnické a manikérské služby.

Kontaktní údaje:

580
35301 Mariánské Lázně

 
Telefon: +420354622651, +420354622654, +420354622655
E-mail: info@parkhotel-golf.cz, ekonom@parkhotel-golf.cz, sales@parkhotel-golf.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Česká pošta, s.p.

Naše firma disponuje širokou škálou služeb v oblasti autodopravy. Požádejte o radu náš znalý personál. V oblasti dopravy a přepravy jsme specialisté s maximální dávkou serióznosti. V oblasti dopravy a přepravy vás nadchneme naší kvalitou. Rychlost je pro nás vždy na prvním místě. Naše služby z oblasti mezinárodní dopravy a přepravy jsou mezi klienty velmi žádané. Poskytujeme také vnitrostátní dopravu a přepravu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Naši firmu můžete kontaktovat, pokud hledáte kvalitní autodopravu. Naše služby v dopravě a přepravě nabízíme s co nejvyšší rychlostí. Ochotou našich zaměstnanců budete příjemně překvapeni. Nabízíme vám silniční dopravu a přepravu. Nechte si dopravit zboží i za hranice díky naší mezinárodní dopravě. Jsme nejlepší na trhu ve vnitrostátní dopravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Zajistěte si u nás služby v oblasti autodopravy. V oblasti dopravy a přepravy u naší firmy čekejte jen kvalitu. Rychlost a kvalita prověřena letitou působností na trhu. Náše silniční autodoprava vám zajistí bezroblémovou přepravu jakéhokoliv nákladu. Snažíme se být spolehlivým partnerem ve službách mezinárodní dopravy. Našim zákazníkům poskytujeme kvalitní logistické služby v oblasti vnitrostátní dopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Česká pošta, s.p.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, má řadu spokojených klientů. Naše společnost cíleně podporuje ochotu a serióznost našich zaměstnanců tak, aby zajistila poskytování služeb ve vysoké jakosti. Svým zákazníkům nabízíme maximální vstřícnost a serióznost. U nás se můžete spolehnout, že vyřídíme veškeré vaše požadavky opravdu rychle. V dopravě a přepravě jsme profesionály v silniční oblasti. I vy se přesvědčíte, že mezinárodní kamionová doprava naší společnosti je vaší správnou volbou. Zákazníkům nabízíme služby vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku