Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Elektro - GinterValašské Klobouky

V našich prodejnách vám pomůžeme s nákupem elektrospotřebičů. V rámci nabízeného servisu spotřební elektroniky Vám naši zaměstnanci vysvětlí vše potřebné. My víme jaká myčka bude pro vás ta pravá. Nabízíme spolehlivé pračky. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sporák.

Kontaktní údaje:

Masarykovo náměstí 182
76601 Valašské Klobouky

 
Telefon: +420577320719
DIČ: CZ480221154

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Katnar

Přijďte si k nám vybrat kvalitní elektrospotřebiče. Naše firma na spotřební elektroniku je pověstná pro svou rychlost dodání. V obchodu dáváme veliký důraz na serioznost. Nabízíme špičkovou elektroniku, která splňují veškeré normy a bezpečnostní podmínky. Výroba spotřební elektroniky se stále zlevňuje, což se příznivě odráží také v cenách námi nabízených přístrojů. Prodáváme kvalitní elektroniku za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

JAL ELEKTRO, s.r.o.

Přijďte si k nám vybrat elektrospotřebiče dle Vašich představ. Zabýváme se prodejem myček. Na našich prodejnách naleznete pračky s nízkou spotřebou vody i elektrické energie. Jsme specialisté na prodej kvalitních počítačů. Poskytneme vám široký sortiment satelitů. U nás máte možnost si v klidu prohlédnout a vybrat chladničku různých značek. Prodáváme různou elektroniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ŠICÍ A VYŠÍVACÍ CENTRUM ALKA - Aleš Krajíček

Naši odborníci mají přehled o novinkách v oblasti elektrospotřebičů. Neprodáváme nic, co nesplňuje normy. Naši prodejci spotřební elektroniky Vám poskytnout odborné poradenství. Jsme vyhlášení rychlostí prodeje elektroniky. Při nákupu zaručujeme serioznost a příjemný přístup. Pořiďte si do své domácnosti náš šicí stroj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

EURONICS

Vyberte si z naší bohaté nabídky praktických elektrospotřebičů. Na prodej máme také elektroniku. Zabýváme se prodejem kamer. Naše sporáky jsou nejlepší na trhu. Naše mrazničky jsou dělané právě pro vás. Jsme známí prodejem satelitních zařízení. Nabízíme televizory různých značek. Nakupujte ledničky u osvědčeného prodejce, nakupujte ledničky u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku