Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Libuše Váchová - Praktická lékařka pro děti a dorostTábor

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Veškeré léčebné procedury provádíme v nejkratším možném termínu a na základě individuálního přístupu. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. I my své znalosti v oblasti zdravotnictví neustále rozšiřujeme.

Kontaktní údaje:

Smetanova 1284
39002 Tábor

 
Telefon: +420381252989
E-mail: libuse.vachova@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Lenka Luňáčková, pediatrie

Z nabídky našich zdravotnických služeb si jistě vyberete. S odbornou zdravotnickou péčí u nás můžete počítat. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. V příjemném prostředí naší kliniky o vás budou pečovat milé sestřičky. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jarmila Slaninová - praktický lékař

S nabídkou zdravotnických služeb budete spokojeni. Poskytujeme také zdravotnické poradenství. Pokud potřebujete zcela individuální přístup při plánování ošetření, jste u nás na správné adrese. Naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb neustále rozvíjíme. Naši pracovníci vám poskytnou odbornou zdravotní péči. Pokud hledáte nového praktického lékaře, registrujte se v naší ordinaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Steffi Jiroušková -lékařka pro děti a dorost

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Pro práci v oboru zdravotnictví jsme vybrali pouze zaměstnance s bohatými znalostmi. Vždy vám poskytneme potřebnou odbornou péči. Oslovte naše ochotné zaměstnance poskytující zdravotnické služby. Naši odborníci jsou připraveni poskytovat i konzultace. Nabízíme poradenské služby ve zdravotnických oblastech..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jitka Trucová , Praktická lékařka pro děti a dorost

Nabízíme odborné služby v oboru zdravotnictví. Nabízíme konzultace na odborné úrovni. Maximální vstřícnost a individuální přístup ke klientovi je pro nás samozřejmostí. S ochotou vám nabídneme naše pestré zdravotnické služby. Neváhejte také využít našich bohatých znalostí ve zdravotnickém oboru. Součástí našich komplexních služeb je také odborná péče..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku