Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Liběna Řápková - Autocamp PohodaTýn nad Vltavou

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu. Naše sportovní pobyty jsou určeny pro každého. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. Z naší bohaté nabídky relaxačních pobytů si určitě vyberete. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. Nabízíme též pobyty pro školy. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Ubytujte se v našem krásném kempu. V oblasti ubytování nabízíme možnost přistýlky. Váš pobyt nebude kompletní nevyzkoušíte-li náš bar. Při volných večerech si u nás můžete zahrát šipky. Zkuste si také romantickou plavbu na lodičce. Náš hotel vám poskytne kvalitní ubytovací služby.

Kontaktní údaje:

Týn nad Vltavou-Nuzice
37501 Týn nad Vltavou

 
Telefon: +420385310403
E-mail: info@autocamppohoda.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kemp Kostelec - Kemp

Rádi vás u nás ubytujeme. Z čistoty našeho ubytovacího zařízení budete nadšeni. Poskytujeme ubytovací služby v překrásné lokalitě v blízkosti přírody. Příjemné prostředí čeká jen na vás. Ochota vyjít vstříc každému zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás samozřejmá. Hostům, kteří se u nás ubytují, pomůžeme s výběrem zajímavých výletů do okolí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PharmDr. Jiří Sekyra - Autokemp Na Borkách

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. U nás můžete využít nabídky rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Růžena Hochová - Autocamp Hoch

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Ubytování, které nabízíme je vybaveno vanou. Jsme tím správným místem, pokud hledáte ubytování na chatě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zuzana Herinkova - Kemp Kořensko

Vyzkoušejte naše ubytování. Můžeme vám zajistit také ubytování v chatách. Jsme firma na trhu v oblasti kempů. Poskytujeme ubytování na úrovni. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku