Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Kaše/provozovatel kempuChotilsko

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Čisté a příjemné prostředí pro vaše ubytování je pro nás prioritou. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet. Neváhejte se ubytovat v našem kempu. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt.

Kontaktní údaje:

Chotilsko-Křeničná 21
26203 Chotilsko

 
Telefon: +420312660858
E-mail: pavel.mako@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český svaz kanoistů - Caravan camping

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zajišťujeme různé wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

AUTOCAMP SKALICE

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Staňte se také spokojenými zákazníky našeho baru. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jacha, spol. s r.o.

Ubytování u nás bude pro vás pravým rájem. Nabízíme ubytovací služby v blízkosti přírody. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Výlety do okolí u nás nejsou problém. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Camp Měchenice, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. Nabízíme kvalitní ubytování v příjemném prostředí vyhledávané lokality. Koupete-li se rádi ve vaně, u nás ji máte k dispozici.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku