Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

ECM Hotel Operations Europort, s.r.o. - Courtyard Prague AirportPraha

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Vyberte si ten nejvhodnější z našich relaxačních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Nabídka sportovních pobytů je pro vás připravena. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Užít krásnou dovolenou si můžete také v chatách z naší nabídky. Náš hotel je jeden z nejlepších v okolí. Můžete se připojit k wifi síti. Nabízíme také možnost svézt se u nás na lodičkách. Zahrajte si u nás šipky a zjistěte, kdo má nejpřesnější mušku. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize. Součástí ubytování je možnost navštívit bar.

Kontaktní údaje:

Aviatická 1092/8
16100 Praha

 
Telefon: +420236007077
E-mail: prague.airport.reservations@courtyard.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Botel Ristorante Matylda

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější relaxační pobyty na úrovni. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Dopřejte si zasloužený odpočinek prostřednictvím wellness pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Trilton, a.s. - Botel Racek Praha

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. A pro chvíle volna máme pro vás přichystáno několik tipů na výlety do okolí. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, zaujímá nekompromisní postoj ve věci ochoty a serioznosti personálu. Pomůžeme Vám zvolit si apartmán odpovídající Vašim představám. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

LORIDA, s.r.o. - Botel Vodník

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Nabízíme čisté ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi je u nás na předním místě. Naši klienti chtějí využít příjemného prostředí, které jim můžeme nabídnout. Lokalita, ve které poskytujeme ubytovací služby, nabízí mnoho možností výletů do okolí. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku