Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol LibáňSedliště

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. Pokud milujete nohejbal, přidejte se k nám. Pro všechny milovníky florbalu funguje náš spolek. Baví-li vás košíková stejně jako nás, tak jste u nás správně. Naučíme Vás i Vaše děti hrát tenis. Spolek byl vytvořen pro všechny, kteří milují tanec.

Kontaktní údaje:

30
50723 Sedliště

 
Telefon: +420606592065, +420493598586, +420732918819
E-mail: roman.my@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Hořany

Jsme sdružení lidí, které během roku připravuje a pořádá akce pro své členy i ostatní veřejnost. V našem sdružení preferujeme serioznost Jsme svaz, který je ochotný podat různé informace. Nabízíme veškeré služby v oblasti setkávání. I vy se můžete přidat k našemu spolku, který se specializuje na sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Lokomotiva Nymburk o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Přinášíme příležitost k setkávání. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Březno

Náš spolek pořádá různá setkání za účelem sdružení lidí. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. Jsme sdružení, které si zakládá na velké serióznosti. Zaměřujeme se na sportovní činnost. Členové našeho sdružení se věnují házené. Přihlaste své děti na tenis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Poříčany

Jsme sdružení lidí, které kolektivní činností jednotlivých členů dosahuje stanovených cílů. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a své volnočasové aktivity podřizují společnému zájmu. Důležitý pro nás je seriozní přístup. Výhodou naší organizace je také služba poradenství. Vše řešíme ochotně. Naším zájmem je sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku