Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kafe U zelených kamenPraha, Hradčany

Jsme odborníci na provozování kavárny. Dort od nás vás mile překvapí. Specializujeme se na všechny druhy kávy. Naše nekuřácká kavárna vás potěší také zajímavým inteirérem. Naše kavárna nabízí různá jídla. Z naší nabídky zákusků si jistě vyberete.

Kontaktní údaje:

Úvoz 169/6
11800 Praha, Hradčany

 
Telefon: +420776282226
E-mail: czechino@gmail.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sklizeno - Foodie market

Naše společnost se specializuje na provozování kavárny. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Příjemné prostředí dotváří řada doplňků v inteiréru. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Nabízíme tu nejkvalitnější čerstvou kávu. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Dětský koutek je neoddělitelná součást našeho podniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tony Caffé

Naše firma se specializuje na provozování kavárny. Nabízíme zaručeně kvalitní občerstvení. Čerstvá káva, kterou podáváme, má mnoho zajímavých chutí. Naše kavárna nabízí kvalitní kávu. Ochota našich zaměstnanců je příznačná. Potrpíme si na čerstvou a kvalitní kávu s bohatým aroma. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

APETIT PRAHA, v.o.s.

Zabýváme se provozováním kavárny. Dorty z naší kavárny jsou nejlepší v okolí. Naše káva má i netradiční chutě. V naší kavárně si pochutnáte i na zmrzlině. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Neváhejte ochutnat i poháry naší kavárny. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kafé a Kakao, s.r.o.

Naše firma provozuje kavárnu. V naší kavárně si svůj nápoj jistě vyberete. Ochutnat dort od nás je nepřekonatelný zážitek. Dětský koutek je součástí našeho podniku. Naše zahrádka vám dá příležitost ochutnat náš sortiment pod širým nebem. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku