Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

JK DolanyČervené Pečky, Dolany

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Využijte naše služby a garantujeme vám ochotu. Zaměřujeme se na setkávání lidí se stejnými zájmy. Poskytneme vám také poradenství. Důvěřujte serioznosti, kterou nabízíme.

Kontaktní údaje:

10
28002 Červené Pečky, Dolany

 
Telefon: +420321752041, +420321761165, +420724179826
E-mail: bleha.pavel@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Červené Pečky

Zájmem naší organizace je sdružení lidí. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Přijďte na naše setkání osob se stejnými zájmy. Máme pro vás v rámci našeho spolku připraveno kvalitní a spolehlivé poradenství. Ochotu vůči členům Vám garantujeme. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Lokomotiva Nymburk o.s.

Náš spolek vám nabízí různá sdružení lidí. Se službami našeho spolku a našeho poradenství bude váš život jednodušší. V našem sdružení se vždy setkáte s ochotou. Přinášíme příležitost k setkávání. Serioznost je u nás prvořadá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Sokol Zásmuky

Jsme spolek zabývající se sdružením lidí. Členové naší organizace se pod naší záštitou věnují realizaci seriózních projektů. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Sportovní činnost je hlavním zájmem našeho spolku. Sdružujeme všechny zájemce o tenis.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Slavoj Žiželice nad Cidlinou, o.s.

V rámci našeho spolku se snažíme o sdružení lidí. Zajistíme vám setkávání s lidmi podobných zájmů. Vše řešíme s ochotou. Neváhejte nás kontaktovat a využít naše služby v oblasti poradenství. Jsme seriózní organizace s kvalitním zázemím.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku