Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vladimír Vlček - Penzion AliceŠumná

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Sportovci budou jistě spokojeni s naší nabídkou rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. V našem penzionu můžete strávit dovolenou nebo pobyt jiného typu v maximálním pohodlí. Neváhejte se ubytovat v našem hotelu. Naše kuchyň je plně vybavena. U nás si můžete užívat i jízdy na lodičkách. Nabízíme využití šipek. K vybavení našich koupelen patří vana. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. U nás v baru si můžete dát výborné pití. Nabízíme vám kvalitní ubytování s možností přistýlky. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky.

Kontaktní údaje:


67102 Šumná

 
Telefon: +420515291237
E-mail: vlcekvladimir@atlas.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jan Sedlák - Ubytování - Penzion Sedlák

S ubytováním v našich službách neváhejte. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Náš penzion vám nabídne ubytování na vynikající úrovni. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Tesař - Penzion a restaurace U Tesařů

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Krásné prostředí vás přesvědčí, že naše chalupa je pro vás ideální ubytování. V rámci našich služeb realizujeme také pobyty pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Naše firma vám dá příležitost rodinných pobytů. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Irena Kazatelová - Ranč u řeky

Vyzkoušejte naše ubytování. Možnost přistýlky je po dohodě samozřejmá. Jsme provozovatel kempu. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Kvalitní ubytování poskytneme i školním skupinám. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Šárka Plačková - Penzion Na Vyhlídce

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Poskytujeme také ubytování v pokojích s přistýlkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Využijte naše ubytování ke krásné rodinné rekreaci. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku