Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MVDr. Radim Kopřiva - Veterinární ordinacePřerov

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Využijte naši nabídku na konzultace. Jsme ochotni vám kdykoli pomoci v rámci našich zdravotnických služeb. U nás najdete příjemné prostředí a odbornou péči na vysoké úrovni. V rámci našich služeb vám nabízíme kvalitní servis a příjemné prostředí. U nás můžete využít také službu poradenství. Jsme jedničky ve znalosti zdravotnických služeb..

Kontaktní údaje:

U výstaviště 182/8
75002 Přerov

 
Telefon: +420581736343
E-mail: veterina.vystaviste@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MVDr. Karel Chvátal-veterinární ordinace

Vysoká kvalita nabídky našich zdravotnických služeb je pro nás samozřejmostí. Zasazujeme se, aby u nás všichni klienti měli pocit příjemného prostředí. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Nebojte se k nám přijít na konzultace. Můžete také využít naše poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MVDr. Oldřich Hrouza-veterinární ordinace

Nabízíme vám služby ve zdravotnictví. I vy můžete využít naši odbornou péči. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví. Vážíme si všech našich klientů, každému proto nabídneme individuální přístup. Snažíme se vytvářet co nejpříjemnější prostředí. V naší veterinární ordinaci poskytujeme komplexní služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vetnet, spol. s r.o.

Věnujeme se zejména poskytování potřebných zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. S individuálním přístupem ke každému klientovi máme rozhodně lepší výsledky. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. Využijte také možnosti konzultací v oblasti zdravotnických služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MVDr. Libor Kufa - Medix

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Poskytování zdravotnických služeb je u nás vždy doprovázeno ochotou a vstřícností. Zprostředkováváme konzultace v rámci našich služeb v oblasti zdravotnictví. Můžete využít naší odborné péče. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. V naší instituci udržujeme co nejpříjemnější prostředí. Naše veterinární ordinace je vybavená nejmodernějším zařízením..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku