Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav BrodeckýBrno, Židenice

Zabýváme se prodejem bohatého sortimentu potravin. Naše zákazníky láká větší výběr a kvalita potravin. Našim zákazníkům se vždy věnujeme plně seriozně. Přijďte si vybrat z našich skvělých potravin za výhodnou cenu. Naše znalosti z oblasti potravin používáme hlavně pro rady zákazníkům. Prodáváme mnoho druhů masa, stačí si jen vybrat. Suroviny a hotové uzenářské výrobky vycházejí z tradičního přístupu k řeznickému řemeslu.

Kontaktní údaje:

Bubeníčkova 510/26
61500 Brno, Židenice

 
Telefon: +420548210250

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tomáš Franěk

Realizujeme prodej velkého množství potravin. Mezi námi zaručované kvality patří i jistota správného skladování. Prodáváme mnoho druhů masa, stačí si jen vybrat. Nabízíme uzenářské výrobky špičkové kvality i výrobky, které jsou cenově dostupné pro všechny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslava Cenková

Ochutnejte také vynikající potraviny z našeho obchodu. Rádi se podělíme se zákazníky o své znalosti. Prodáváme jen to nejlepší maso od předních dodavatelů. Nabízíme také uzeniny regionálního charakteru. Připravili jsme pro vás nabídku výborného čerstvého ovoce. Prodáváme čerstvou zeleninu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Potraviny Tuřanská včela

Prodáváme potraviny všeho druhu. U nás koupíte pouze potraviny, které byly správně skladovány. Maso od nás je vždy čerstvé a kvalitní. Přijďte si koupit uzeniny, které jsou vyhlášené po širokém okolí. Při koupi ovoce u nás si můžete být jistí, že nakupujete jen čerstvé a kvalitní kousky. Prodáváme zeleninu za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Miloslava Mašová

Naší hlavní činností je prodej sortimentu potravin. Seriozní jednání se zákazníky je u nás na prvním místě. Naše nabídka potravin je vždy cenově výhodná. Náš obchod se zabývá prodejem čerstvého a kvalitního masa. Prodáváme kvalitní uzeniny výborné chuti. Každý den pro vás připravujeme nabídku čerstvého ovoce. Naši zeleninu nabízíme také pro ty z vás, kteří chtějí jíst zdravě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku