Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Dolní BenešovDolní Benešov

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech. Hlavní cíl naší instituce je hladká komunikace. Seznamte se s aktivitami Policie České republiky. Naše instituce se zaměřuje na ochranu veřejného pořádku.

Kontaktní údaje:

Opavská
74722 Dolní Benešov

 
Telefon: +420602578949

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Ludgeřovice

Využijte u nás možnosti odborných služeb záchranné instituce. Naše instituce nabízí pomoc. Policie České republiky Vám poskytne pomoc s řešením Vaší situace. Poskytování pomoci při mimořádných událostech je naší stěžejní činností. V tíživé situaci nás neváhejte požádat o zajištění ochrany.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje

Našim občanům zajistíme služby záchranné instituce. Řekněte si u nás o pomoc, pokud ji potřebujete. Zajišťujeme odborný výcvik. Do naší činnosti patří také výkon státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska, Sbor dobrovolných hasičů Neplachovice

V případě potřeby se nerozpakujte oslovit naši bezpečnostní instituci. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete. Naše bezpečnostní instituce Vám přináší okamžitou pomoc při mimořádných událostech. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Věnujeme se zejména zajištění ochrany našich občanů. Využijte naši nabídku na pomoc..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Jakubčovice

Využijte možnosti oslovit naši bezpečnostní instituci ohledně Vaší náročné životní situace. Naši zaměstnanci důsledně dbají na ochranu veřejného pořádku. Pro nás je důležitá správná a rychlá komunikace. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. V případě potřeby Vám zajistíme ochranu. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku