Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SDH Mělník - BlataMělník

Sjednejte si u nás také odborné služby záchranné instituce. Pracujeme vždy s aktuálními informace. Nabízíme možnost rychlé komunikace ve Vaší záležitosti. Pracovníci naší instituce jsou připraveni Vám kdykoli zajistit ochranu. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky.

Kontaktní údaje:

Požární 2527/1
27601 Mělník

 
Telefon: +420605555354, +420607587620, +420724287172, +420603736588, +420737521022
E-mail: paula.urb@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičská stanice-2

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-9

Naše bezpečnostní instituce se zabývá zajištěním Vašeho klidného života. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-10

Zajišťujeme kvalitní služby bezpečnostní instituce. Obraťte se na naši instituci v případě, že potřebujete naléhavou pomoc. Naše instituce využívá moderní styly komunikace. Naši pracovníci se starají o ochranu veřejného pořádku. Zajištění ochrany v kritických situacích Vám můžeme také nabídnout. Policie České republiky zajišťuje širokou nabídku služeb veřejnosti. Poskytování užitečných informací je součástí naší činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje - Požární stanice Štětí

U nás poskytujeme profesionální služby záchranné instituce. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Zaměstnanci naší instituce procházejí odborným výcvikem. Máme veškeré kompetence k výkonu státního požárního dozoru. Zajištění požárního dozoru je také naší pracovní náplní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku