Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pragconnect Gastro, s.r.o.Praha, Libeň

Naše firma se specializuje na služby turistům. I vy oceníte opravdovou ochotu a kvalitu našich služeb turistům. Ke každému vašemu požadavku přistupujeme vždy maximálně seriózně a ochotně. U nás budete maximálně spokojení s našimi službami. Turistům nabízíme služby, které výborně známe.

Kontaktní údaje:

Štěpničná 2141/11
18200 Praha, Libeň

 
Telefon: +420777839733, +420286884405
E-mail: hotel@villa-mansland.eu

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Michal Veselý

Neváhejte využít naše služby turistům. Ochota je pouze jednou z mnoha služeb pro turisty, kterou nabízíme. Využíváme naše znalosti pro kvalitní služby turistům. Naše společnost dbá na spokojenost turistů. Turistům poskytneme vždy maximálně seriózní přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Lenka Mandová

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marie Kočová

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Naši lidé jsou velmi zkušení v průvodcovských službách. Připravíme vám komfortní ubytování. Pro školy, zájezdy i zahraniční zájezdy nabízíme sortiment průvodcovských služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jaroslav Zima

Vyzkoušejte také naše služby turistům. Nabízíme turistické služby podle přání klienta. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele. K našim standardním službám řadíme i italsky mluvené prohlídky. V ruštině jsou u nás turistům připraveny všemožné služby a informace. Spolehněte se, že se u nás bez problémů domluvíte česky. Všem turistům poskytujeme služby i v angličtině.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku