Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Klub malého fotbalu Tomcat PísekPísek, Budějovické Předměstí

Staňte se i Vy členy sdružení lidí s podobnými zájmy. Poradenství od nás můžete nyní využívat za výhodných podmínek. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v našem spolku. Naše organizace sdružuje členy, kteří ochotně a rádi tráví svůj volný čas aktivitami a prospěšnou činností. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a věnují se nejrůznějších aktivitám a činnostem vycházejícím z oblasti našeho působení.

Kontaktní údaje:

třída Přátelství 1999
39701 Písek, Budějovické Předměstí

 
Telefon: +420737067008
E-mail: tankergogo@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Tělocvičná jednota Sokol Sepekov

Jsme sdružení lidí, jehož členové se účastní různých soutěží i aktivit. Náš spolek vám umožňuje setkávat se s lidmi stejných zájmů. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Jsme seriózní organizace, jejíž členy spojují stejné zájmy a nadšení pro věc. Naším zájmem je sportovní činnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

TJ Radošovice

Pro sdružení lidí nabízíme kompletní služby. Budeme s vám jednat na úrovni a seriozně. Ochotou rozhodně nešetříme. Přijďte na některá naše setkávání. Naše společnost se specializujeme na poradenství. Dveře našich sportovních, zábavních a zájmových spolků jsou otevřené každému..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Vodňany

Nabízíme účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Poskytujeme servis včetně poradenství. Naši členové si vždy velmi cení ochoty našeho spolku. Pokud je pro vás důležitá serioznost, my vám ji nabídneme. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Vedeme databázi místních sportovních, zábavních a zájmových spolků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zájmový klub metané Vodňany

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Nabízíme možnost příjemných setkávání. Serioznost je naší devizou. Našim radám můžete věřit. Pro všechny nabízíme ochotu. Řadíme se mezi sportovní, zábavní a zájmové spolky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku