Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Univerzitní sportovní klub Fakulta managementu Jindřichův HradecJindřichův Hradec II

Všechny lidi stejných zájmů sdružujeme v rámci našeho spolku. Se seriózním chováním u nás můžete počítat. Navštivte naši instituci a setkáte se s ochotnými lidmi. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Florbal je hlavním bodem našeho spolku. Pokud milujete tanec, přidejte se k nám.

Kontaktní údaje:

Jarošovská 1117
37701 Jindřichův Hradec II

 
Telefon: +420384417200
E-mail: kralpa@fm.vse.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jan Volc

Hlavní činností našeho spolku je sdružení lidí. Naše organizace stále ochotně přijímá nové členy. Výsadou naší organizace je poradenství na úrovni. Členové naší organizace se často setkávají s novými lidmi a uzavírají nová přátelství díky činnosti a aktivitám pod naší záštitou. Naše organizace důsledně dbá na serioznost a vystupování na úrovni. Sdružují se u nás aktivní rybáři..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Strachota

Pokud máte stejné zájmy, přidejte se do našeho sdružení lidí. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Jsme dobrovolná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství. Ke každému přání v rámci našeho spolku přistupujeme vždy seriózně a vstřícně. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ZO 05 Jindřichův Hradec

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Běžně u nás můžete využívat i poradenských služeb. Ochota podporovat naše členy je pro nás důležitá. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Členové naší organizace se setkávají a společnou činností realizují nejrůznější projekty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Asociace turistických oddílů mládeže České Republiky - ZÁLESÁCI

Vyzkoušejte spojení s dalšími lidmi v našem sdružení. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Pokud hledáte seriozní klub, jste u nás na správné adrese. Pravidelně se společně setkáváme. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku