Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Tomáš HanáčekČejkovice

I vaše firma může využít našich odborných služeb. Firmy vyžadují především zahraniční znalosti a zkušenosti a ty vám můžeme nabídnout. Všechny naše služby jsou nabízeny za výhodné ceny. Naše služby jsou založeny na etice, ochotě, snaze porozumět a pomoci našim zákazníkům. Serioznost klademe vždy do popředí. Disponujeme zkušeným týmem pracovníků, individuálním přístupem a spolehlivostí. Naši klienti si naši rychlost chválí.

Kontaktní údaje:

Školní 757
69615 Čejkovice

 
Telefon: +420602614211
E-mail: hanacek@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

STILLUS

Zaměřujeme se na bohatou nabídku služeb pro firmy. Přijďte si ověřit, zda naše znalosti mohou prospět vaší firmě. U nás vám ručíme nejen za spolehlivost ale též za odbornost a praxi. Jsme si vědomi, že s růstem našich klientů poroste i ochota naši společnost k stálé spolupráci. Připojte se k desítkám firem, které využívají naše služby za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Michal Škrabálek

Zajišťujeme kompletní nabídku služeb pro firmy. Ochota, rychlost, přesnost - to jsou vlastnosti naší firmy. Známe vaše potřeby, a proto vám můžeme nabídnout vše potřebné. V rámci našich kompletních služeb je možno využít i poradenství. Poznatky z našich školení využijete v praxi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Profiadmin.cz

I pro vaši firmu zajistíme potřebné služby. V rámci našich služeb vám ručíme za včasnost, rychlost a profesionalitu. Hledáte-li seriozní služby, obraťte se na nás. Získejte od nás maximum za maximálně výhodnou cenu. Firmy vyžadují především zahraniční znalosti a zkušenosti a ty vám můžeme nabídnout. V naší firmě se u zaměstnanců setkáte s ochotou. U nás se můžete spoléhat na širokou nabídku služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Rostislav Varmuža

Pokud hledáte spolehlivého partnera, nabízíme vaší firmě naše služby. V naší společnosti se vždy setkáte se seriozností. Na rychlost námi poskytovaných služeb se můžete spolehnout. Využijte služby od nás, jejich spolehlivost máte zaručenu. Máme znalosti a povědomí o produktech či službách, které vykazují nejvyšší ziskovost a naopak. V oblasti služeb pro firmy u nás počítejte vždy s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku