Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Markéta Šmelová-kosmetikaKroměříž

V našem salónu vám zajistíme luxusní péči o celé tělo. Zabýváme se také velkoobchodní nabídkou širokého spektra služeb. Vyzkoušejte si služby z naší nabídky péče o tělo. Naše firma nabízí zákazníkům sortiment kvalitních služeb péče o vaše tělo. Pedikúru od nás oceníte.

Kontaktní údaje:

náměstí Míru 3287/13
76701 Kroměříž

 
E-mail: pedikura@email.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pavla Krátká - pedikúra

Vyberte si u nás dárkový poukaz na naše služby. Naše masáže si zamilujete. Naši pedikúru si zamilujete. Metoda laserového ošetření pokožky vlasů v naší klinice je vhodná pro muže i ženy. Odborně vám provedeme například zábal.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Danuše Vašečková - pedikúra

Přijďte si k nám také pro dárkové poukazy. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo. Přípravky pro péči o tělo výhodně zakoupíte v našem maloobchodu. Rádi vám zajistíme také prodej výrobků sortimentu péče o tělo. Seznamte se s nabídkou našich služeb. Provádíme kvalitní pedikúru. Provádíme kvalitní manikúru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Paula Dlabačová - Kadeřnictví Lada

Našim zákazníkům nabízíme ucelený sortiment služeb péče o tělo. V našem maloobchodu si vyberete ze širokého sortimentu výrobků pro péči o tělo. Naše firma je připravena vám poskytnout celou škálu kvalitních služeb. Využijte našeho kvalitního velkoobchodního sortimentu k péči o tělo. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alena Sotorníková - Pedikúra

U nás vám rádi nabídneme také dárkové poukazy. Náš velkoobchod vám zajistí široký sortiment výrobků určených pro péči o tělo. Rádi vám poskytneme kvalitní služby v oboru péče o tělo. Zákazníci mohou využívat naše kvalitní služby maloobchodu. Poskytujeme masáže. Provádíme dokonalou pedikúru. Objevte u nás už teď řešení ztráty vlasů pomocí laserového ošetření vlasové pokožky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku