Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Michaela Otcovská - Ordinace praktického lékařeVacov

Naše zařízení nabízí zdravotnické služby na špičkové úrovni. U nás se dočkáte individuálního přístupu. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. Využijte u nás možnosti odborného poradenství ohledně zdravotnických služeb. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost. Náš praktický lékař pro dospělé zajišťuje léčebně preventivní péči ve svém oboru.

Kontaktní údaje:

Vacov-Vlkonice 70
38486 Vacov

 
Telefon: +420388431383

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Ondřej Drátovský - dětský lékař

Úroveň našich zdravotnických služeb vás příjemně překvapí. Poskytujeme s ochotou všechny činnosti ve zdravotnických službách. Naši odborníci vám nabízí nejen osobní poradenství. Individuální přístup je vám u nás zajištěn. Díky příjemnému prostředí si u nás budete připadat jako doma. Odborné konzultace v oboru zdravotnických služeb jsou vám také k dispozici. Naši praktičtí lékaři poskytují diagnostickou a léčebně preventivní péči pro dospělé v rozsahu všeobecného lékařství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Ludmila Šímová - Praktický lékař pro děti a dorost

Nabízíme vám celou škálu zdravotnických služeb vysoké kvality. Než se rozhodnete pro absolvování zákroku, doporučujeme sjednat si u nás objektivní odbornou konzultaci. K našim přednostem patří také individuální přístup ke každému klientovi. Na naše poradenství se můžete obrátit kdykoli budete potřebovat. Máme perfektní znalosti týkající se lidského těla a jeho reakcí. Zdravotnické služby poskytujeme v našem příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Jana Semiginovská-pediatr

Věnujeme se zajišťování potřebných zdravotnických služeb. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. V prostředí našeho zdravotnického objektu se budete cítit příjemně. Náš praktický lékař je skvělý diagnostik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Helena Divišová/pediatr

Naše firma se specializuje na nabídku zdravotnických potřeb. Každý klient má u nás nárok na podrobnou konzultaci. U nás se budete cítit příjemně. S využitím zdravotnických služeb si nechte poradit od našich ochotných pracovníků. Vždy vám poskytneme odbornou péči na úrovni. K pacientům v našich službách máme samozřejmě individuální přístup. U nás můžete také využívat kvalitního zdravotnického poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku