Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

TJ Sokol Vrtule LázBohutín

Zaměřujeme se na sdružování lidí stejných zájmů. S radostí poskytujeme i poradenství. U nás můžete realizovat různá setkávání. Naprostá serióznost je u nás zajištěna. Ochota vůči každému z našich členů je naší základní vlastností.

Kontaktní údaje:

30
26241 Bohutín

 
Telefon: +420604695781
E-mail: sokol@vrtule.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DTJ Zbiroh

Podporujeme sdružení lidí. Jsme velice ochotnou organizací. Přijďte na některá naše setkávání. Zaměřujeme se na poradenství a další formy služeb. Mezi našimi seriozními členy potkáte nové přátele a známé. Naší snahou je provozovat sportovní činnost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělocvičná jednota Sokol Hořovice , ČSO

Cílem našeho spolku je sdružení lidi všech věkových kategorií. Veřejnost vnímá pozitivně činnost naší organizace díky serioznímu přístupu a kvalitě odvedené práce. Využijte poradenství od nás za těch nejlepších podmínek. Pomůžeme vám ochotně s jakýmkoliv problémem. Členové našeho spolku mají příležitost k setkávání. Snažíme se o provozování sportovní činnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tělovýchovná jednota Sokol Holoubkov

Přidejte se ke sdružení lidí stejných zájmů. Náš spolek organizuje pravidelná setkávání. V rámci našeho spolku se zaměřujeme na sportovní činnost. Zajišťujeme provoz spolku nadšenců do florbalu. Pro všechny milovníky tenisu funguje náš spolek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Orel jednota Dobříš

Nabízíme vám účast ve sdružení lidí podobných zájmů. Setkávání jsou naší prioritou. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Věci řešíme s ochotou. Nabízíme pomoc i v oblasti poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku