Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KikPlzeň, Severní Předměstí

Podívejte se jaké kvalitní zboží nabízíme v prodeji z oboru odívání. Zabýváme se nabídkou pánského textilu, oděvů a obuvi. Nabízíme široký výběr dámského zboží za bezkonkurenční ceny. Nakupujte u nás deky z příjemného materiálu. Spodní prádlo od nás vám dopřeje pohodlí.

Kontaktní údaje:

Lochotínská 1108/18
30100 Plzeň, Severní Předměstí

 
Telefon: +420272089702
E-mail: info.cz@kik-textilien.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kik

Naší hlavní činností je prodej v oboru odívání. Z naší zkušenosti víme, jak rostou požadavky našich zákazníků a vždy se jim snažíme vyhovět. Naši zákazníci si cení kvality našeho zboží. Z naší bohaté nabídky zboží si pánové určitě vyberou. V naší nabídce naleznete dámský textil, oděv i obuv. Prodáváme skvělé deky. Máme pro vás luxusní spodní prádlo za bezkonkurenční ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kik

Využijte i vy naši nabídku na prodej z oboru odívání. Mámě zkušenost, že spokojený zákazník se znovu vrátí. Užijte si nákupy s naším ochotným personálem. Nakupujte u nás pánské oblečení za příjemné ceny. V naší nabídce naleznete dámský textil, oděv i obuv. Nakupujte deky přímo u nás. Máme pro vás luxusní spodní prádlo za bezkonkurenční ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

C&A Moda, s.r.o.

Naší specializací je prodej z oboru odívání. V oblasti prodeje se zaměřujeme na pánské zboží. V naší nabídce naleznete dámský textil, oděv i obuv. V našem prodeji naleznete řadu kalhot. Trička pro každý den nakoupíte v našem obchodě. Nabízíme bohatý sortiment obuvi. V nabídce si můžete prohlédnout aktuální kolekce kvalitního spodního prádla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

C&A Moda, s.r.o.

Naše firma prodává zboží z oboru odívání. Nabízíme kvalitní pánský textil, oděvy a obuv. Něžné pokolení si určitě vybere s naší bohaté nabídky dámského zboží. V naší nabídce naleznete bohatý sortiment kalhot. Najdete u nás pohodlná trička za parádní ceny. V naší prodejně obuvi si vyberete. Vyberete si u nás z bohaté nabídky spodního prádla z příjemných materiálů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku