Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Jiří Vambera - gynekologieTrutnov

Nabízíme zdravotnické služby pacientům různých věkových kategorií. V rámci našich služeb je možno využít rovněž odbornou péči. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Věnujeme se také konzultacím v oboru zdravotnických služeb. Individuální přístup ke každému našemu klientovi je pro nás důležitý. Náš praktický lékař nabízí profesionální a vysoce odbornou péči.

Kontaktní údaje:

Palackého 201
54101 Trutnov

 
Telefon: +420499859762
E-mail: vambera@vambera.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Ivan Mrkáček- Gynekologická ordinace

Poskytujeme různé druhy zdravotnických služeb na vysoké úrovni. Díky příjemnému prostředí se k nám budete rádi vracet. Pravidelná školení a doplňování znalostí je pro naše zaměstnance samozřejmostí. V našich službách klademe důraz na vstřícnost a individuální přístup. V naší gynekologické ordinaci se budete cítit jako v bavlnce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Karel Červíček, s.r.o. - gynekologie

Máme pro vás rozšířenou nabídku zdravotnických služeb. Můžeme vám nabídnout odborné poradenství. Na konzultaci u nás se budete těšit. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Garantujeme vám kvalitní služby, proškolený, vstřícný a ochotný personál. Naše ordinace praktického lékaře přijímá nové pacienty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Martina Patráková

Přinášíme vám bohatou nabídku zdravotnických služeb pro každého. Dbáme zejména na příjemné prostředí. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. Naši lékaři vám nabízí svou odbornou péči. Náš personál je profesionální a ochotný. Kvalitní zdravotnické poradenství je vám u nás dostupné. Prosíme, objednejte na nezávaznou osobní konzultaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku