Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bohumil Kleprlík- Gynekologické ordinaceMeziměstí

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Kontaktní údaje:

5. května 13
54981 Meziměstí

 
Telefon: +420491582983

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Bohuslav Kozderka

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku