Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Bohuslav KozderkaBroumov-Nové Město

U nás jsou vám k dispozici komplexní zdravotnické služby. S naší firmou se vám dostane individuálního přístupu. Naši zaměstnanci se pyšní rozsáhlými znalostmi z oboru zdravotnictví. S příjemným prostředím naší zdravotnické instituce budete spokojeni. Svěřte své intimní partie do našich rukou v moderní gynekologické ordinaci. Naše gynekologická ambulance provádí pravidelné preventivní prohlídky, vyšetření a léčbu gynekologických potíží.

Kontaktní údaje:

Zahradní 133
55001 Broumov-Nové Město

 
Telefon: +420491521718

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. František Tošovský - Gynekologická ordinace

V naší nabídce naleznete bohatý sortiment zdravotnických služeb. Náš personál se vám bude věnovat s ochotou. Odborná péče u nás jde ruku v ruce s lidským přístupem. Klientům poskytujeme také služby zdravotnického poradenství. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky. Naše firma vám poskytne možnost odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bohumil Kleprlík- Gynekologické ordinace

Rádi vám poskytneme veškeré informace ohledně naší nabídky zdravotnických služeb. Budeme rádi, když využijete naší odborné péče. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Nakupujte u nás a dočkáte se individuálního přístupu z naší strany. Nechejte se oslovit příjemným prostředím naší zdravotnické instituce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Antonín Špáta

Do naší kompetence náleží také nabídka zdravotnických služeb. Individuální přístup k našim pacientům zajisté oceníte. Odborné zdravotní konzultace vám rádi poskytneme. Dokážeme zajistit perfektní odbornou péči. Najdete u nás nejen příjemné prostředí, ale také přátelskou atmosféru, ochotu a vstřícnost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku