Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MUDr. Vít Svoboda - GynekologJičín

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. Zajistíme vám kvalitní poradenství v oblasti zdravotnických služeb. Na naše znalosti v oblasti zdravotnických služeb se můžete spolehnout. Zakládáme si u nás na individuálním přístupu. Přicházíme také s nabídkou odborných konzultací v oboru zdravotnických služeb. Naše gynekologická ordinace poskytuje komplexní péči pro ženy.

Kontaktní údaje:

Tyršova 501
50601 Jičín

 
Telefon: +420493524448

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

MUDr. Nina Říhová - Gynekologické ordinace

Obraťte se na nás, pokud potřebujete využít některou z našich mnoha zdravotnických služeb. V rámci naší zdravotnické služby zajišťujeme i odbornou péči. Do širokého spektra našich služeb patří konzultace. U nás se setkáte s ochotou a individuálním přístupem. Zdraví je velmi důležité a proto nabízíme poradenské služby, abyste se o něj naučili pořádně starat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Marcela Bittnerová - gynekologická ordinace

Přicházíme k vám s nabídkou nejrůznějších zdravotnických služeb. Rádi vám dokážeme, že naše znalosti jsou na vysoké úrovni. Spolehněte se na ochotu našeho personálu. Možnost zdravotních konzultací jistě uvítáte. V příjemném prostředí našeho zařízení na chvíli zapomenete na své problémy. V naší gynekologické ordinaci si poradíme s každým vaším problémem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Hana Urbanová - gynekologická ordinace

Zajišťujeme pro vás celou škálu zdravotnických služeb. Chcete-li prokonzultovat váš zdravotní stav, neváhejte nás kontaktovat. Individuální přístup k pacientům je jednou ze silných stránek naší firmy. S ochotou a úsměvem vám kdykoli poskytneme své zdravotnické služby. Pokud vás trápí intimní partie, neváhejte a kontaktujte naši gynekologickou ordinaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MUDr. Pavel Břeský-gynekolog

Využijte naší rozsáhlé nabídky zdravotnických služeb. Individuální přístup je pro nás samozřejmostí. Naši klienti také využívají možnosti zdravotních konzultací. Naši ochotní pracovníci vám rádi vysvětlí vše ohledně nabízených zdravotnických služeb. Všichni klienti u nás mají nárok na odbornou zdravotnickou péči. Zdravotnické služby poskytujeme v příjemném prostředí. Díky svým znalostem vám vždy pomůžeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku