Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CPI Hotels, a.s. - Hotel Fortuna PrahaPraha

Poskytujeme komfortní zázemí pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Provozujeme ubytovací zařízení, které nabízí našim hostům příjemné a čisté prostředí a kde jsou ochotní a vstřícní zaměstnanci. Hosté našeho ubytovacího zařízení se k nám rádi vracejí díky atraktivnímu prostředí v blízkosti přírody. Naše ubytování je vždy čisté. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Výlety do okolí, které máte možnost si udělat, si užijete.

Kontaktní údaje:

Mrkvičkova 1091/2
16300 Praha

 
Telefon: +420235314656
E-mail: ubytovna-repy@cpihotels.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

IMP, s.r.o.

Nabízíme vám možnost ubytování za bezkonkurenční ceny. Dbáme na to, aby na vás čekalo příjemné prostředí v interiéru i v exteriéru. Pronajímáme ubytování v blízkosti přírody. Využijte výlety do okolí jenž jsou v rámci námi poskytovaných služeb. Dbáme na čistotu našeho ubytování. Jsme firma, která Vám ochotně pomůže při výběru vhodného ubytování. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Almata Real, s.r.o.

Těšíme se na vaši návštěvu spojenou s ubytováním v překrásném prostředí. Využijte krásné výlety do okolí. Poskytujeme ubytovací služby v příjemném prostředí s ochotnými zaměstnanci. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Prohlédněte si naše krásné čisté ubytování. Ubytujte se v našem opravdu velmi příjemném prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

UBYTOVNA HOME

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. V nabídce máme také mnoho druhů občerstvení. Využijte příležitost pohodlně se ubytovat v chalupách naší firmy. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MD service, s.r.o.

Naše společnost připravila pro zákazníky širokou nabídku ubytování. Všichni naši klienti jsou nadšeni z našeho čistého ubytování. Nabízíme připojení k wifi síti. Pochutnat si u nás můžete také na vynikajícím občerstvení. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. V naší nabídce naleznete také rekondiční pobyty. Poskytujeme bohatou nabídku relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku